Kontakt

Vil du i kontakt med en af vore afdelinger, sende en pressemeddelelse eller aflevere annoncemateriale? Så benyt en af nedenstående adresser.

Redaktion: redaktion@bridalmagazinegroup.com
Annoncemateriale: produktion-dk@bridalmagazinegroup.com
Webredaktion: web@bridalmagazinegroup.com
Presse/andet: info@bridalmagazinegroup.com

Bryllupsmagasinet
A.P. Møllers Allé 9 A, 2791 Dragør
Tlf: 89 881 390

Administration

Anders Wallgren
Adm.dir./ejer
Tlf: 89 881 391
anders@bridalmagazinegroup.com

Kine Børjesson
Barsel
kine@bridalmagazinegroup.com

Monica Øjeling
Operativ chef
monica@bridalmagazinegroup.com

Salg

Camilla Lindahl
Sales Manager
Tlf: 89 881 393
camilla@bridalmagazinegroup.com

Gyltene Ademi
Mediesælgere
Tlf: +45 89 881 397
gyltene@bridalmagazinegroup.com

Anna-Lena Carlsson
Mediesælgere (Sverige)
Tlf: +46 522-68 11 96
anna-lena@bridalmagazinegroup.com

Jenni Johansson
Mediesælgere (Sverige)
Tlf: +46 522-68 11 97
jenni@bridalmagazinegroup.com

Soile Niinikoski
Mediesælgere (Finland)
Tel: +358 9 32 95 11 06
soile@bridalmagazinegroup.com

Jon-Erik Kristiansen
Mediesælgere (Norge)
Tlf: +47 23 00 80 93
jon-erik@bridalmagazinegroup.com

Linda Selmi
Mediesælgere (Norge)
Tlf: +47 23 00 80 97
linda@bridalmagazinegroup.com

Karsten Hjortland
Mediesælgere (Norge)
Tlf: +47 23 00 80 96
karsten@bridalmagazinegroup.com

Produktion

Jerker Löf
Produktionsdirektør
Tlf: +46 522-68 11 54
jerker@bridalmagazinegroup.com

Malin Wilhelmsen
Grafiker
Tlf: +47 23 00 80 94
malin@bridalmagazinegroup.com

Redaktion

Anna Storm
Chefredaktør Norden
Tlf: 89 881 392
anna@bridalmagazinegroup.com


Hold styr på os